Vianočné vinše a priania

Zhotovíme venovanie podľa Vašich predstáv
Vianoce sú obdobím, ktoré patrí medzi tie najkrajšie v roku. Poletujúce vločky snehu, vôňa vynikajúcich jedál, vianočné pesničky, ktoré je počuť na každom rohu a darčeky pod stromčekom, ale taktiež obdobie lásky a pokoja, ktoré trávime v kruhu našich najbližších.
Ešte stále rozmýšľate nad vhodným darčekom na Vianoce? Skúste niečo originálne: box z ruží, ruža v skle, medveď z ruží, darčekové boxy. Hľadáte vianočné vinše a želania? Radi Vám s tým pomôžeme.

Veselé sviatky Vianočné, pekné cesty polnočné,
pod stromčekom pekný darček, na Silvestra rezký tanček.

V izbičke za oknom niečo sa chystá, stromček už svieti, radosť je istá, do tichej noci vtáčik už spieva, krásne a pokojné Vianoce Vám želá rodina...

Ak láska topí ľad čo pani Zima vyčarila, ak dá človek viac ako v sebe skrýva,
ak vládne všade ticho a počuť praskať mráz, padajúce vločky a v detských očkách jas,
tak prišla doba, keď pre každého máme pár prívetivých viet, sú tu Vianoce a nad čaro Vianoc nič krajšieho niet!

Vianoce čisté, biele ako sneh,
v živote len radosť, šťastie, zdravie a smiech.
Silvestrovskú náladu a dobrú pohodu po celý nový rok.

Vločka sa k vločke skláňa, prináša tvoje tajné priania. Nech sa ti splní tvoj sen a každučký deň je plný týchto vločiek. Krásny Štedrý deň a veselé Vianoce.

Bohatý stôl, výbornú rybu, sviatočná večera nech nemá chybu.
Veľa darčekov, čo srdce pohladia, rodinu priateľov, čo nikdy nezradia.
K bohatstvu krôčik a ku šťastiu krok, veselé Vianoce a šťastný Nový rok.

Ježiško zazvonil zvončekom, nadelil darčeky pod stromčekom.
Všetci dostali to, čo si priali, na oplátku mu zamávali do diali.
Deti šťastím žiarili, Ježiška tým potešili.
S hračkami sa išli ihneď hrať, no a večer potom šli už len spať.

Tisíce drobných hviezdičiek žiari na konári,
do uzla vianočných pesničiek vplieta sa tisíc prianí.
Dajme si pod stromček úsmev, čo slzy stiera a rany hojí,
kus dobrej vôle, súcitu, veď to všetko tak málo stojí.

Až Vás studený pot po tele zamrazí, či petarda Vám okno rozrazí a budete počuť svätých hrať, tak Vám bude šťastie neskoro priať. Preto zavčasu PF

Počas Vianoc myslíme na tých, na ktorých nám naozaj záleží. Sú ako biele vločky padajúce na našu rozohriatu dlaň. I keď sa nám nepodarilo všetky tieto vločky pochytať a pošepkať im tiché vianočné priania na dlani, stále môžeme svoje želania pošepkať do zimného vánku a ten ich roznesie do všetkých kútov k našim blízkym. Posielam jedno takéto želanie so všetkým najlepším i smerom k Vašej rodine.

Vianoce spájajú rodinu a priateľov dokopy. Pomáhajú nám to uctiť si lásku v našich životoch tak často, ako je to len možné. Nech pravý zmysel Vianoc naplní vaše srdcia a domov mnohými požehnaniami.

Vianoce nie sú iba prebiehajúci čas alebo kúsok obdobia každého roku, ale stav našej mysle. Šírte preto ich dobro, atmosféru a nádej aj počas budúceho roka, ktorý sa tak stane pre Vás nezabudnuteľným. Krásne sviatky a veľa šťastia v Novom roku želajú...

Nech sú pre Vás tieto sviatky žiarivé a radostné. Nech všetky Vaše želania a sny stanú sa skutočnosťou a nech Vás pocit radosti naplní počas celého roka.

Letí k Tebe darček z neba je v ňom všetko, čo Ti treba Šťastie, pokoj, láska neha Ježiško má rád aj Teba. Každú slzu - kvapôčku premení on na vločku. Ježiškovi pošepnem nech Ti na vianočný deň splní ten najtajnejší sen a na Silvestrovskú noc nech má takú moc že vykúzli Ti hoc šťastie a lásku na celučičký rok.

Prajem Vám krásne chvíle, nech Vám radosť Vianoc prinesie nádej, nech Vám teplo pretrvá až do Nového roka..

Morka, kačka, hus aj kura, na Vianoce ťažká kúra. Pivko, vínko, slivovička, hneď je dobrá náladička. V novom roku šťastne žiť a zdravie si ochrániť. Veselé Vianoce a Šťastný Nový rok praje ...

Nech Vám radosť žiari z očí celučičký rok a nech šťastie sprevádza každý deň Váš krok.

To nie je sen, to sa Ti nezdá, z neba naozaj padá strieborná hviezda. niečo si praj! Vianoce biele. Konečne sme sa už dočkali tej čarovnej chvíle.

Prajem Vám aby kapor nebol na čierno, manželka na mäkko a Vy na mol. Pekné Vianoce.

Všetko krásne v novom roku, dobrých ľudí popri boku. Veľa šťastia, veľa zdravia, nech sa všetky plány zdaria.

Počas týchto sviatkov nech si užijete pokoj, oddych a spomalenie z každodenných stresov. Nech sa tento úžasný čas dotkne vašich sŕdc a naplní ich niečím špeciálnym. Želáme Vám toľko šťastia a odhodlania, ako si želáte v tých najodvážnejších snoch.

Nešťastným šťastíčko , chorým zdravíčko , chudobným konto mastné , rodičom deti šťastné , slepým svetlo , zamrznutým teplo a teplým aby to v hlave preplo... Požehnané a milostiplné vianočné sviatky , radostný a pokojný nový rok Vám prajú...

Prajem Vám do nového roku to , čo človek najviac potrebuje - zdravie , to , čo márne hľadá - lásku a to , čo mu najviac chýba - lásku. Všetko naj v roku... Príjemné prežitie Vianoc a v novom roku veľa zdravia a pohody želajú...

Padá sniežik padá, oj ako som rada. Bude dobrá lyžovačka, bude dobrá sánkovačka bude dobrá guľovačka, na to všetko sa teším. Dúfam že aj Ty, tak Ti prajem nádherné Vianoce a šťastlivý Nový rok.

Kde sa vzal tu sa vzal, snehuliak tu ráno stál. priniesol nám balíčky, pre veľkých aj maličkých. stromček sa už ligoce, prajem Ti šťastné Vianoce.

Už sa blížia Vianoce, ten čas rýchlo letí. Na stromčeku sviečky svietia, šťastím žiaria deti. Starý rok už odchádza a nový ide za ním, nech Ti len radosť prináša, to je mojim prianím.

Si špeciálny a jedinečný človek, tak nech sú aj tieto vianočné sviatky rovnako špeciálne a jedinečné, aby si na ne ešte dlho nezabudol.

Všade, kde sa pohneme, cítime silnú atmosféru vianočných sviatkov. Nech táto radosť panuje i v Tvojom okolí, aby si si užil tie najkrajšie dni v roku. Nech ich sprevádzajú stretnutia s priateľmi a milujúcou rodinou. Nech sa z vášho domova stále ozýva smiech a urobí tieto dni ešte krajšími.

Ježiškove ručičky nech Vás žehnajú,
Ježiškova Matička nech Vám pomáha.
Anjeli z neba nech Vám spievajú
a požehnané Vianoce a šťastlivý nový rok želajú...

Nech nový rok splní Tvoje tajné priania, anjeli nech Tvoje cesty chránia a problémy nech sa Ťa stránia po celý rok. Všetko dobré do Nového roku.

Na Vianoce vyber úsmev a rozdaj ho všetkým, dávaj si naň dobrý pozor, aby nebol riedky. Na Vianoce vyber lásku, každému daj trochu, nech nám nikdy nezovšednie, ani v novom roku.

Do pohára šampanské, do srdiečka lásku, k tomu božtek pre šťastie, zdravia plnú kapsu. Anjelsky krásne sviatky a čertovsky dobrý nový rok prajú...

Prajeme lásku, šťastie, nehu, nech sa Vám splní každučký sen. Prianie Vám posielame na vločke snehu, nech krásny je Váš Štedrý deň.

Takto na diaľku hádžem pod Tvoj stromček všetko zdravie, šťastie a lásku sveta, tak si to váž a ničím nepokaz. Pekné prežitie Vianočných sviatkov prajem!

Tak ako sa v piesni spieva: Narodil sa Kristus Pán, radujme sa, v srdci majme čistotu na pamiatku tohto zrodu, sme tiež potomkami kráľovského rodu. Prajem krásne prežitie týchto Vianočných sviatkov.

Vonku tíško sneží, sneh na zemi leží.
Za sklom letia vločky, pečú sa vianočky,
okno zdobené je mrazom, zima padá na dom.

Nech na teba nasnežia radosť a šťastie, nech vianočné zvony zvonia len pre teba a nech je Ježiško na teba tento rok extra dobrý. Krásne sviatky želajú...

Šťastie nech sa na Teba znesie ako vločky snehu, Nový rok nech Ti prinesie zdravie lásku, šťastie a nehu.

Prajem Ti všetko čo radosť vzbudí, prajem Ti veľa lásky to preto že spája ľudí. Nech sa Ti na stromčeku všetko šťastie sveta ligoce krásne a požehnané Vianoce.

Mráz namaľoval na okná biely kvet
a vianočný čas opäť prišiel k nám.
Pod bielou perinou spí celý svet
a každý začal veriť rozprávkam.
Prajem krásne Vianoce!

Na Vianoce a v roku novom, vinšujem Vám na stokrát teplé slnko nad domovom, dobré skutky s dobrým slovom. Zdravia, šťastia a lásky akurát aby Vás mal každý rád.

Lásku a zdravie, šťastie a nehu, nech tebe taktiež prinesie vianočný sen.
Prianie svoje posielam na vločke snehu, zachyť ju na dlani v tento Štedrý deň.

Od domu k domu, od srdca k srdcu, z jedného miesta na druhé, teplo a radosť Vianoc, nech nás všetkých spojí a staneme sa vďaka nim bližšími.

Krásny a šťastný Nový rok, nech Vám trvá cely rok.

Nech vianočný zvonček šťastím Vám zvoní,
nech vianočný čas v lásku sa zmení,
a tak krásne ako sa hviezda ligoce,
tak nádherné a tajomné Vám prajeme Vianoce...

Na stole ovocie, stromček sa trbliece, kapor vo vani sa trepoce a ja Vám prajem prekrásne Vianoce.

Vianoce sú láska, Vianoce sú darovanie, Vianoce sú šťastie, Vianoce sú vtedy, keď ste Ty a Tvoja rodina šťastnými.
Preto Vám želáme plné priehrštie lásky a posielame Vám desiatky modlitieb, ktoré Vás ochránia po celý budúci rok.

Žiadna pohľadnica pre blahoželanie na darovanie, žiadne očarujúce kvety na poslanie, žiadne sladké obrázky na potešenie, jednoducho iba z milujúceho srdca Vám želáme krásne a nezabudnuteľné Vianoce.

Až vianočné zvony zazvonia, ihličie Vám doma zavonia, zahoďte všetky trápenia a starosti, užite si sviatky v šťastí a radosti.

Na Štedrý večer pozor daj, zvončeky zvonia, počúvaj.
Tak, ako za oblokom sniežik padá, nech na Tvoj stôl šťastie sadá.
Preži sviatok Vianočný, plný slasti a radosti.

Želáme Vám krásne sviatky, ktoré sa Vás dotknú krásnym zázrakom a naplnia Vás neoceniteľnou láskou.

Zvončeky už zvonia a ihličie vonia, svetlo sviečok mihotavé, Vianoce k nám prišli práve. Preto sviatky krásne majte, v pohode ich prežívajte.

Vianočná ruža zdobí stôl, tíško hrá hudba. Čakáš ten okamih, aby sa Ti splnila túžba.
Pokoj a radosť nech Ťa v srdci hreje, nech sa Tvoja rodina cez Vianoce smeje.

Nech stromček zapáli svetlo v nás, nech sviečka vyčarí úsmev zas. Hviezdička rozsvieti plamienok lásky v nás, želám Vám Vianoc šťastný čas.

Fujavicu šťastia , víchricu pohody , závej radosti , len malú vločku všedných starostí a hlavne lavínu zdravia a lásky v Novom roku praje ...

Vianoce krásne a čisté ako sneh,
na stole nech všetkým ľuďom rozvoniava oblátka a med.
Nech každé srdiečko sťa oheň zahorí,
všetkých ľudí nech láska a dobro naplní.
Nielen na Vianoce a na Nový rok,
ale počas všetkých dní želáme Vám úspešný a šťastný nový rok.

Na stole je kapor a iné dobroty, uprostred sviečka a stromček oproti.
Nech vládne pohoda v dnešný deň sviatočný, nech plný lásky je tento čas vianočný.

Vianoce lásky a pokoja, nech každú Vašu bolesť zahoja. V kruhu najbližších tešte sa spolu až budete sadať k štedrovečernému stolu.

Lásky, šťastia hodiny, v kruhu svojej rodiny,
užite si spoločné, krásne sviatky Vianočné
a nech dlho prevláda novoročná nálada.

Nech chvíle lásky a pokoja, všetky bolesti Vám zahoja. A tá láska so zdravím sa snúbia, na Vianoce majú byť šťastní všetci ľudia. Šťastné a Veselé Vianoce!

Nech Vás dary Božej milosti po celý rok chránia, nech Vám dá Boh šťastia a hojnosti v tento čas vianočný.

Prichádza sviatočný čas, na ktorý sa dlho teší každý z nás. Vôňa koláčov vôkol sa rozlieha, Vianočnej nálade každý z nás podlieha.
Zabudnime na smútok, zanechajme zvady, buďme k sebe milí, dobrí a majme sa radi. Prišiel čas Vianočný, zvonček tíško cinká, každému sa splní túžba, aspoň malilinká.
Šťastné a veselé želajme si spolu, a potom spoločne k Štedrovečernému stolu.

Prajeme Vám fujavicu šťastia, víchricu pohody, závej radosti, len malú vločku všedných starostí a hlavne lavínu zdravia a lásky...

Nech tichá hudba veselosti, Vám počas celých Vianoc znie,
nech ten rok nastávajúci Vám šťastie a lásku prinesie!

Príjemné vianočné sviatky a do Nového roku prajeme lyžičku starosti, hrnček radosti, kotlíkov úspechov, jazierko peňazí, more šťastia, oceán zdravia a cely vesmír lásky.

Na Vianoce, keď svet stíchne, nech Vám Božie dieťa vdýchne,
radosť, pokoj, dobrú vôľu nielen v túto svätú chvíľu
ale každučký deň v roku nech Vám stojí popri boku.

Letí k Tebe darček z neba, je v ňom všetko čo Ti treba: šťastie, láska, pokoj, neha, Ježiško ma rad aj Teba. Každú slzu kvapôčku premení Ti na vločku. Veselé Vianoce!

Radosť ktorú pocítili skromní pastieri, keď prišli pozdraviť Božie dieťa nech je aj Vašou radosťou a nevýslovným šťastím Vám praje XXX.

Oheň v krbe tíško praská, v srdciach vládne pokoj, láska.
Ježiškovi napíšem, nech Vám splní každý sen.
Už sa stromček ligoce, prajeme Vám krásne Vianoce.

Až zvony ohlásia príchod čarokrásnych Vianoc, zabudnite na všetky starosti a prežite ich v šťastí a radosti.

Až sviatočné zvony odbijú polnoc
a oznámia príchod čarokrásnych Vianoc,
zabudni hneď na všetky starosti
a preži chvíle v zdraví, šťastí a radosti.

Hromadu darčekov čo srdce pohladia, rodinu a priateľov čo nikdy nezradia,
k bohatstvu krôčik a ku šťastiu krok, nádherné Vianoce a Šťastný Nový rok prajú...

Veselé Vianoce chcem Vám priať, aby človek človeka mal stále rád, aby jeden druhému viac šťastia prial, aby tento Nový rok za to stál.

V izbičke za oknom niečo sa chystá, stromček už svieti, radosť je istá,
do tichej noci vtáčik už spieva, krásne a pokojné Vianoce Vám želá rodina...

Láska je zvon z krehkej ocele, nech Vám zvoní šťastné a veselé. Nech Vám zvoní zvon lásky nielen v čase vianočnom, ale i po celý ďalší rok.

Mrazivé ticho, všade biely sneh, konečne pokoj, nebo plné hviezd.
Je tu čas sviatočný, keď stromček sa ligoce. Prajeme Vám požehnané Vianoce.

Tá chvíľa sa rýchlo blíži, a za oknom husto sneží,
oheň v krbe blkoce, všetkým krásne Vianoce.
No a potom správny krok, prajem Šťastný Nový rok.

Do Nového roku veľa splnených snov Ti prajem. Nech Tvoje srdce pre vernú lásku denne bije a šťastie na duši Ti radostne žije. Hm, a aké predsavzatie do nového roku si treba dať? .. No predsa aspoň 24 hodín denne sa milo usmievať.

Už sa blížia Vianoce, ten čas rýchlo letí. Na stromčeku sviečky svietia, šťastím žiaria deti.
Starý rok už odchádza a nový ide za ním, nech Ti len radosť prináša, to je mojim prianím.

Nech dnes najkrajší zaznie zvonu hlas, v deň ktorý rozveselil Ježiško v kazom z nás. Nech láska nás vždy krásne hreje. Taktiež pokoj v duši a v rodine o polnočnej hodine ti praje ...... Šťastné a Veselé.

Vinšujem Vám Nový rok, aby ste mali šťastný krok, doma lásku, svornosť, a všetkého hojnosť.

Končí sa zas ďalší rôčik, do nového je len krôčik.
Vianoce Vám prajem šťastné, od Ježiška dary krásne.
K tomu lásky do balíčka hodne zdravia a šťastíčka.

Nech čerti od Vás smolu odnesú a choroby stratia Vašu adresu. Veľké príjmy, nízke dane a špásu tak primerane. Želá v Novom roku…

Keď prichádzajú Vianoce, srdce mi rýchlo tlkoce.
Všetkým, ktorých rada mám, veselé sviatky zaželám.
Aj šťastný Nový rok, prajem Vám všetkým vospolok.

V Novom roku prajem všetko, čo radosť vzbudí, prajem lásku, lebo spája ľudí, prajem priateľov, čo dokážu žiť, prajem milovať a milovaný byť.

Aby si v celom Novom roku sedel v takom správnom vlaku, kde rušeň na roh hojnosti píska a cesta so šťastenou sa láska.

Nech Ťa láska stále hreje, nech Ti nikdy smutno nie je. V Novom roku nech Ti zdravie dobre slúži, nech máš vždy to, po čom túžiš.

Kapor je v mrazáku, kaša sa varí. všetko máš na háku, všetko sa darí.
Stromček je v plameňoch, prekrásne svieti a všetky salónky pojedli deti.

Vianoce sú vtedy, keď nikto neplače, Vianoce sú tam, kde voňajú mamine koláče.
Vianoce sú s tými, ktorých ľúbime, ale aj s tými, na ktorých myslíme.

Silvestrovská noc, nech ma takú moc, že vykúzli zdravie, šťastie, na celučké ďalšie žitie.

Odfúkni snehovú vločku z dlane a praj si niečo nevídané.
Veď dnes je ten kúzelný čas, keď šťastie a pohoda vládne v nás.

Sú slová, ktoré nikdy nepovieme, sú lásky, ktoré nezískame, sú chvíle, na ktoré spomíname a sú priatelia, na ktorých nezabúdame. Novoročný prípitok, nech Vám je na úžitok.

Lásku a zdravie, šťastie a nehu, nech tebe taktiež prinesie vianočný sen.
Prianie svoje posielam na vločke snehu, zachyť ju na dlani v tento Štedrý deň.

Kde sa vzal, tu sa vzal, stromček zrazu v izbe stál.
Pod ním ležia balíčky, pre veľkých aj maličkých.
Už sa celý ligoce, prajem krásne Vianoce.

Maličký anjelik v okne stál a všetkým ľuďom krásne Vianoce prial,
aby v Novom roku zdravie, šťastie, lásku mali a stále sa na seba usmievali.

Lásky, šťastia hodiny, v kruhu svojej rodiny,
užite si spoločne, krásne sviatky vianočné.

Na stromčeku sviečka svieti, pokoj, šťastie nech k Vám letí.
A keď rozžiaria sa vaše tváre aby hojnosti ste mali stále.

Prajeme lásku, šťastie, nehu, nech sa Vám splní každučký sen.
Prianie Vám posielame na vločke snehu, nech krásny je váš Štedrý deň.

Keď raz príde za tebou ujo s veľkou bielou bradou a natlačí Ťa do vreca, neboj sa, to som napísala Ježiškovi, že Ťa chcem pod stromček.

PRIHLÁSTE SA K ODBERU A ZÍSKAJTE PREHĽAD O ZĽAVÁCH A NOVINKÁCH
.
searchclosearrow-circle-o-downbarsellipsis-vcross
0
    0
    Váš košík
    Váš košík je prázdnySpäť do obchodu